AUTO SERWIS
AUTO  SERWIS

Rejestracja wizyt

 

Auto Serwis

Dominik Migas
Chełmońskiego 264

31-348 Kraków

 

Telefon: (12) 637 85 47

Mobile: +48 509 948 210

 

Email: autoserwis@as-dm.pl 

 

Formularz kontaktowy

Godziny pracy : 8.00 - 18.00Aktualności

Umów się bezpłatną konsultację, aby zdiagnozować problem i oszacować koszt naprawy: Wykonujemy kompleksowe usługi po bardzo atrakcyjnych cenach! Najnowsze aktualności

Nasz Serwis

Nasz serwis samochodowy jest godnym zaufania partnerem we wszelkiego typu naprawach. Zapewniamy Ci bezpieczną i bezawaryjną jazdę. Dlatego właśnie nie ograniczamy się do kompleksowego serwisu i konsultacji, ale wykonujemy również bardzo ważną diagnostykę pod kątem bezpieczeństwa.

 

W Auto Serwisie, Twoim samochodem zajmie się wyłącznie wykwalifikowany i przeszkolony personel.  Daje Ci to pewność rzetelnie wykonanej usługi i bezpiecznej jazdy.

 

Zajmujemy się każdego rodzaju uszkodzeniami Twojego samochodu, takimi jak na przykład zniszczenie po gradobiciu. Nawet bez wcześniejszej konsultacji dokonamy inspekcji samochodu i zajmiemy się wgnieceniami i rysami karoserii.

 

Auto Serwis wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt do przeprowadzania napraw oraz diagnostyki.

 

Profesjonalna obsługa klienta, uczciwy i czytelny cennik oraz wysoka jakość naszej pracy są dla nas najważniejsze. Chętnie doradzimy Ci w każdej sytuacji i zrobimy co w naszej mocy, by zapewnić Ci komfortową i bezpieczną jazdę.

 

Skontaktuj się z nami.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Auto Serwis Kraków 2013